صفحه اصلى | پيامك هاي همه وقتي! | درباره سايت | تماس با ما | نام‌نويسي | ورود

امروز : چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷

اين سايت هفته اي چندبار به روز مي شود، پس آدرس آن را به خاطر بسپاريد!      www.mosbatsms.ir                                         با عضويت در سايت، علاوه بر دريافت اس ام اس در ايميل خود، از به روز شدن پايگاه نيز با خبر خواهيد شد.

اس ام اس روز

باز هم فصل عزای تو شده یا مظلوم/ دیده خونبار برای تو شده یا مظلوم/ هر چه خوبی شده خلق ای ز همه خوبترین/ همه اش وقف عزای تو شده یا مظلوم/ تو حسینی و ظهور پسرت نزدیک است/ فرج او به دعای تو شده یا مظلوم

تقويم نوشته ها
بهمن ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« دی    
 ۱۲۳۴۵
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰  

اينجا ايران است


يکي از افراد فاميل، اين پيامک رو برام فرستاد:

اينجا ايران است.
حکومتش حکومت امام زمان است.
بر مبناي قرآن است.
رهبرش رهبر مستضعفين جهان است.
قوت غالب مردم نان است.
بهاي نان، به قيمت جان است.
ثروتش براي فلسطينيان است.
دانشگاهش ستاره باران است.
جاي روشنفکرانش، زندان است.
هر که فرياد بزند، از کافران است.
سکوت نشانه مسلمان است.
شرکت در راهپيمايي بزرگترين نشانه ايمان است.
آنچه روز به روز ارزان ميشود جان انسان است.
ايراني اين را براي ايرانيان بفرست.

منم چند دقيقه اي فکر کردم و بعد اينو براش فرستادم:

اينجا ايران است.
حاکمش نائب امام زمان است.
و پاکترين رهبر جهان است.
قدرت بسيجيانش، کابوس اهريمنان است.
اينجا کمي اجناس گران است.
چونکه تحريم دشمنان است.
اما ايراني صبور و قهرمان است.
هدف ما از زندگي، نان نيست؛ حفظ ايمان است.
زندگي همچو امتحان است.
کسي قبول ميشود که در خط شهيدان است.
پيروي از “ولايت” وصيت آنان است.
ايراني غيور و باوجدان است.
نه فقط فلسطين، بلکه حامي تمام مظلومان است.
ايراني اين را براي جهانيان بفرست و به کشورت افتخار کن.

اينجا ايران است

پي نوشت: نميدونم چرا بعضي ها اينقدر نااميدانه و با عينک بدبيني، به امور نگاه مي کنند؟! و جالب اينکه اصرار دارند که اين نااميدي رو براي ديگران هم ارسال کنند. يعني چه بهاي نان، به قيمت جان است؟ آيا واقعاً اينطوره؟! پس اين همه سفرهاي خارج از کشور و يا خريد انواع کالاهاي غير ضرور مثل مبلمان و دکورها و غيره توسط کي انجام ميشه؟
آيا ثبت نام بيش از شش ميليون نفر در کمتر از يک ماه براي سفر حج عمره، نشون دهنده ي بالا رفتن سطح زندگي ايرانيان نسبت به قبل نيست؟ کسي که محتاج به نون شب باشه براي سفر حج ثبت نام ميکنه؟ تازه اينا غير از کساني هستند که در نوبت حج تمتع هستند و يا کساني که مثلا بخاطر ساختمان سازي فعلا ثبت نام نکرده اند.
آيا اين افراد بدبين خبر دارند آمار سرانه مصرف ميوه توسط ايرانيان در صدر تمام کشورهاست؟
جالبه بدونيد هر ايراني سالانه حدود ۲۰۰ کيلو ميوه مصرف ميکنه در حالي که اين رقم براي ديگر کشورها ۸۵ کيلو هست.
يا مثلاً يعني چه “آنچه روز به روز ارزان ميشود جان انسان است”؟
اگر منظور اعدام قاتلين و قاچاقچيان مواد مخدر و يا مفسدين في الارضه، کاملا مشخصه که وجود چنين افرادي در اجتماع چقدر زيان بخشه.
و اگر منظور، افزايش قتل ها و جنايات هست، باز هم آمار به خوبي نشون ميده که ايران در اين زمينه چقدر از ديگر کشورها، داراي وضعيت بهتر و امنيت بالاتري هست.
من نميگم ايران مدينه ي فاضله است و هيچ کمبود و مشکلي نداريم، بلکه ميگم “واقع بين” باشيم و بدون بزرگنمايي مشکلات، در صدد رفع اونا باشيم، نه اينکه با فرستادن چنين پيامک هايي روح يأس و نا اميدي رو به ديگران انتقال بديم.

فراموش نکنيم: “آدم بدبین به فرصتهای زندگیش، از دریچه تهدید نگاه میکند، اما خوشبین، در دل تهدیدات زندگیش هم، فرصتهایی یافت می کند.”


توجه:

این سایت کاملا شخصی بوده و وابسته به هیچ نهادی نمی باشد و تمام هزینه های آن توسط مدیر سایت پرداخت می شود کمک مالی شما (هرچند اندک) می تواند باعث ادامه فعالیت سایت و دلگرمی ما برای ادامه این حرکت فرهنگی شود

حمایت میکنم

۲۶پاسخ


 • ناشناس 2:

  من با جواب مدیر مخالفم. اگه کشور ما اسلامیه چرا عدالت امام علی اجرا نمیشه؟؟؟؟؟ تو کشور خودمون مستضعف وجود نداره که حالا داریم به کشورهای دیگه کمک میکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اسلامی که تو ایران وجود داره اسلام ایرانیه .نه اسلام الهی
  لعنت خدا به کسانی که به اسم اسلام وخدا خون مردم رو تو شیشه کردن و مردم رو از اسلام وافعی بیزار کردن.ایتطور که به نظر میاد در دوره شاهنشاهی مردم علاقه واقعی به دین داشتن اما الان که مثثثثثلا حکومت اسلامی شده مردم از دین بیزار شدن.
  اسلام ایرانی میگه ریش بذارویقه ببندوتسبیح بگیر دستت وحجابتو حفظ کن.اما عدالت بی عدالت
  اسلام الهی وناب تمام حرفش اینه:عدالت عدالت عدالت
  یکی به من بگه کووووووووووووووووووووعدالت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خدا شر مسلمان نماها رو از مسلمانان واقعی برداره
  یادمون باشه تا مردم در حهالت بمونن وضع همینه

 • راشین:

  احسنت به پاسخ شما جناب مدیر
  جانم فدای نایب امام زمان
  اللهم احفظ امام الخامنه ای

 • بسیجی:

  برای این انقلاب خون هایی ریخته شده که تعدادی ادم نفهم دارند با این کارهاشون آن را بی ارزش می کنند.انقلاب ما یک انقلاب اسلامی بود برای برپا کردن یک امت قویه شیعه بعد از آن رفاه مردم.اگرهم در سایت های غربی ببینی خودشون به پیشرفت روز افزون ایران اعتراف می کنند.پس ایران یک کشوری است که هم به فکر مردمش هست هم به فکر اسایش انها؛اگر مقداری مشگل هم هست اقتصاد دنیا بهم ریخته فشار کشورهای روی ماست کشور هم درحال تلاش هست که مشکلات کم تر بشه. قدر نشناس نباشید.(این برای کسایی که معنای انقلاب اسلامی رو نفهمیدن)

  • ناشناس:

   معاویه هم با دروغ مخ یه عده رو زده بود که جانشون رو فداش میکردند…خدا آقا امام زمان رو بفرسته که از دست معاویه زمان نجات پیدا کنیم …یه عده روشنفکر باعث انقلاب شدند ولی جهالت مردم باعث شد امثال معاویه به علت سواستفاده کردن از دین روی کار بیایند وتمامی کسایی که از سالها قبل از انقلاب تلاش میکردند همگی اعدام شدند..اینا باعث دین زدگی شدند اون زمان مسجد و می خانه بود پس تهاجم فرهنگی بیشتر بوده ولی مسجد شلوغتر بود چرااا؟ثروت مملکت به اسم دین داره به عربا داده میشه به مولا اگه بیگانه بر ما حکومت میکرد کمتر دزدی میکرد و باج به دیگران میداد خدا بدادتون برسه که در جهالت هستید!

 • ولایت مدار:

  به نظر شما ما انقلاب کردیم که الان مردم تعمدا با فقر زندگی کنند و سپس به دروغ به انها بگویم وضع خوبه و همه بساش هستند ؟

 • ولایت مدار:

  مدیر:در ضمن، ميشه بفرمائيد ايشون کجا ظلم کردند؟!
  پاسخ ولایت مدار :تقریبا هیچ جا یی ظلم واقع نشده !!!البته بطور مستقیم کسی درگیر ظلم نیست ولی مسولیت بسیاری از مسایل بر عهده کسی است که قدرت را در دست دارد .ایشان یک روحانبی پاک هستند ولی امروز وقتی ما در یک زندگی با مشکلات عجیب و فسادهای بسیار در دستگاههای دولتی مواجه شدیم کی را مسول بدانیم ؟ اقای موسوی که در بازداشت هست و در مسند قدرت نبوده ؟وقتی نفس نمی تونیم بکشیم و زور گفته می شه و ادمهایی مثل شما قارچ گونه از هر گوشه ای برای فرصت طلبی سر در می اورند باید کی را مسول دانست .

 • ناشناس:

  چه قدر نادانی…!
  این همه ظلم…
  بازم از این حکومت دجال طرفداری کنید…
  امام زمان (عج) نائب نداره…
  اگر هم نائب داشت آدم ظالما نمیشه…
  خدا هدایتتون کنه…
  انشا الله


  پاسخ مدير:
  ما اگه ميگيم امام زمان(عج) نائب داره، طبق دلايل عقلي و نقلي(حديثي)، استدلال مي کنيم. شما چطور؟
  در ضمن، ميشه بفرمائيد ايشون کجا ظلم کردند؟!
  خدا همه مون رو هدايت کنه…
  ان‌‌شاءالله

 • هادی:

  یه روز رفتم آرایشگاه حدودا دو ساعت تو نوبت بودم تو این دو ساعت هشت نفر تو آرایشگاه بودن عین دو ساعت را از بدبختی و بیچارگی و فقر و اختلاس و تورم و بیکاری و… گفتن راست و با دروغ درهم گفتن یه جوری هم گفتن که من دیگه داشت اشکم در میومد بعد نوبت من که شد هیچ کدوم از اونها تو آرایشگاه نبودن به غیر از من و آرایشگر من بشگفتم واقعا اینایی که گفتی همشا خودت قبول داری گفت نصف اینایی که من گفتم بزرگ نمایی توش بود ولی چون با دوستام بودم جوی درست میشه ککه دیگه خودتم باشی اینا را میگی
  نه تنها این بلکه سه نفر دیگه اونها را که من میشناسم یکیشون که کلا خالی بنده دو تا دیگشونم مطمینم که بزرگش کردن
  من نمیدونم این چه عادتی ما داریم که هر طرفی باد میوزه اون طرفیم خوب اگه واقعا این نظام را قبول نداریم وقتی که تنهاییم هم قبول نداشته باشیم نه اینکه فقط وقتی باهم میشینیم نظام را قبول نداشته باشیم
  بعد
  الان خدایش این فاصله طبقاتی که میگید تو هیچ کشوری آمرکا ، انگلیس … نیست فقط تو ایرانه
  یا شما فقط آمریکا و انکلیس و فرانسه و اسراییل را کشور قبول دارید مصر تونس لیبی بحرین عراق لبنان سوریه و…چین
  ایجاد آشوب در هر کشوری جرم محسوب میشود مگر اینکه تمام افراد کشور خواهان برکناری دولت کشور باشند مانند زمان شاه نه اینکه صد نفر یا فوقش بگیرید با اونایی که جرعت نکردن بیرون بیان هزار نفر که اگر جمعیت ایران را هفتاد و پنج میلیون بگیریم میشن صفر ممیز صفر صفر صفر صفر یک سه سه سه درصد اونوقت باید با کسانی که ارامش مردم را ازشون میگیرن چکار کرد

 • با سلام.مطلب شما در سرویس جام بلاگ سایت جام نیوز منتشر گردید.
  کد لینک خبر :
  http://www.jamnews.com/NSite/FullStory/News/?Id=56115&Serv=37

 • نرگس:

  دوست عزیز
  انقلاب ۵۷ انقلاب نان نبود انقلاب ایمان بود.
  بهتر است کمی تاریخ مطالعه کنید تا عاملین اصلی فقر را بشناسید
  توصیه می کنم کتاب قحطي بزرگ (سالهاي ۱۲۹۸ ـ ۱۲۹۶)را مطالعه کنید که ترجمه‌اي است از پژوهش آقاي محمد‌قلي مجد، محقق ايراني مقيم آمريكا كه در آن كشور چاپ و منتشر شده است و عنوان آن
  «The Great Famine and Genocide in Persia 1917 -1919» مي‌باشد.
  وي پژوهش خود را زمينه قحطي بزرگ در ايران با تكيه بر اسناد و مدارك و گزارشهاي آرشيو وزارت خارجه آمريكا و نيز اخبار و اطلاعات و گزارشهاي موجود در روزنامه‌‌هاي آن دوره، به ويژه روزنامه‌هاي رعد و ايران و همچنين خاطرات افسران و فرماندهان انگليسي حاضر در ايران در زمان جنگ جهاني اول به پايان برده است.
  در اين كتاب نقش مستقيم نيروهاي مداخله‌گر انگلستان و روسيه در ايجاد قحطي و مرگ و مير در ايران در فاصله سالهاي جنگ اول جهاني به طور مستند مورد بررسي قرار گرفته است.
  موسسه مطالعات و پژوهشهای سیاسی این کتاب رو منتشر کرده

  • ولایت مدار:

   شما نیاز به مطالعه ندارید کافی است فقط به مردم اطراف خودتان نگاه کنید .
   جالب است شمایی که از ظلم دفاع می کنید این توهم را دارید که مترقی هست!!
   مسلما زمانی که دولت سابق مشکل اقتصادی نداشته بود انقلاب برای هیجانات مذهبی بود .مردم ان زمان به دنبال گسترش عدالت انقلاب کردند که گرفتار امثال شما شدند .

 • ولایت مدار:

  ما خوشحالیم که رهبری با هوش و عادل داریم .مردم هم مهم نیستند .بروند کار کنند .۲ شیفت نشد ….سه شیفت .نشد ۱۰ شیفت .مهم نیست که زمان شاه مردم راحت بودند .مهم فحش دادن به امریکاست .

  • یک انسان:

   واقعا برای شما متاسفم این نشون می ده مردم کشورتون براتو اندازه ی یک اپسیلونم مهم نیستن پس ادعای وطن دوستی نکنید

 • احمد:

  احسنت بر این جواب امام زمان به افرادی مثل شما می بالد

  • محمد:

   پاسخ عالی دادید .تمام جوامع در دنیا با توجه به رعایت حقوق شهروندان خود رو به جلو حرکت می کنند ولی در این بخش از کره زمین قشر محدود با قیافه خاص به وسیله دولت تغذیه شده و سپس اهالی خانه این افراد به مقابله با دیگر شهروندان ناراضی می پردازند .قابل درک است که برای حفظ لقمه نان پا روی انسانیت بگذاریم .
   پاسخ های شما شامل کاربرد نام اسراییل است و در ضمن خیلی مضحک به دیگران می گویید خدا را شکر کنید والا الان مستعمره بودیم و مثل برده ها داشتیم پارو می زدیم !!!کی را رنگ می کنید ؟

 • سلام
  جوابتون عالی بود.
  التماس دعا
  یا زهرا

 • ناشناس:

  شعارهایی که در جهت مقابله با اصلاحات وجود دارد فقط برای حفظ منافع گروهی خاص است .این افراد با رانت خواری دارای زندگی مناسبی هستند و لذا اعضای خانواده به نوشتن وبلاگ بر علیه جنگ نرم مبادرت می کنند .ما خوشحالیم که چنین استعدادی در ایران وجود دارد .
  نسبت دادن دولت به مقدسات و در خواست سکوت مردم و دادن شعارهایی که نتیجه ای ندارند باعث عقب افتادگی ایرانیان است .


  پاسخ مدير:
  دوست عزيز، تمام مطالبي رو که به عنوان پيش فرض فرموده ايد اشتباه هستند:
  ۱. ما به هيچ وجه شعاري عليه “اصلاحات” واقعي نداده و نميديم. هيچ کشور و انقلاب و نظامي، بي نياز از “اصلاحات” و رشد و تکامل نيست. اما اصلاحات، نه افسادات!
  اون چيزي که دولت به اصطلاح اصلاحات، پيگير اون بود افسادات بود نه اصلاحات. و دقيقا براي همين بود که مردم در انتخابات بعدي ديگه اقبال بهشون نداشتند.
  ۲. خدا را شاهد ميگيرم که خانواده ما نه رانت خواري داره! نه زندگي اشرافي داريم! و نه براي حفظ منافع شخصي کسي وبلاگ نويسي مي کنيم! کاش و اي کاش، اينقدر راحت به ديگران تهمت نزنيم.
  ۳. ما هيچ دولتي را به مقدسات نسبت نداده و نميديم و نقد دولت اگر منصفانه باشه هيچ اشکالي نداره. ما اصل نظام و کليّت حکومت را مقدس ميدونيم نه اجزاء اون رو.
  نسبت بين حکومت و دولت، مثل نسبت بين جاده و آسفالته. ما ميگيم اين جاده، مشکلي نداره و ما رو به مقصد مي رسونه ولي آسفالتش الزاماً همه جا خوب نيست و اصلاح و بهينه سازيش نه تنها بد نيست خيلي هم خوب و لازمه.

 • بهرام:

  ریس شرکت ما هم ادم خوبیه ولی از مدیریت ان عاجز است و شرکت در حال ورشکستگی !!!ایا این موردی است که بتوان به ان افتخار کرد ؟انسان خوب حقوق مردم را به رسمیت می شناسه .


  پاسخ مدير:
  شرکت در حال ورشکستگي افتخار نداره. ولي اين هم درست نيست که کسي بخاطر يک شرکت، کل کشورش رو زير سؤال ببره!
  ورشکستگي شرکت ها در تمام دنيا اتفاق مي افته…
  در ضمن، اگه راست ميگي و ورشکستي شرکت شما، بخاطر عدم لياقت رئيسش هست؛ مطمئن باش ايشون آدم خوبي نيست بلکه اداي آدماي خوب رو در مياره! البته اگه واقعا تقصير رئيس باشه نه عواملي ديگه.

 • بهرام:

  وجود ماشین های مدل بالا در کنار مردمی که از تامین معیشت ناتوانند نشانه شکاف طبقاتی است نه رفاه جامعه .

 • اصلاح طلب:

  وجود ماشینهای مدل بالا تو خیابون نشانه ی رفاه مردم هست؟؟؟ ثبت نام شش میلیون نفر مردم برای حج نشانه ی رفاه هست؟؟؟؟ کارشناسهای جمهوری اسلامی حتما همین طور شکمی رفاه و فقر رو تحلیل میکنن که الان تپه ی تمیز باقی نمونده. معیار رفاه آمار بیکاری هست، آمار تورم هست، درآمد سرانه هست. وقتی بیکاری و تورم بالاست و درآمد سرانه پایین و شما دارید ماشینهای مدل بالا تو خیابون می بینید تنها یک نتیجه میشه گرفت، افزایش اختلاف طبقاتی….
  با این تحلیلهای دوزاری فقط رو اعصاب راه میرید.


  پاسخ مدير:
  جناب اصلاح طلب، به خوب نکته اي اشاره کرديد: آمار
  لطفاً آمار بيکاري،درآمد سرانه، صادرات، واردات، مسکن و غيره رو با دوران اصلاحات مقايسه کنيد تا ببينيد اختلاف طبقاتي افزايش داشته يا کاهش.

 • بهرام:

  متاسفانه دیدگاه شما یک دیگاه دور از واقعیات است و لذا گرداندن مملکت بنابر سلیقه شمامتاسفانه به اینجا می انجامد که فساد در تمام ورطه ها ما را تهدید می کند .نگاه کنید پس از سی سال کدام بخش سالم را داریم و کدام شعار انقلاب به نتیجه رسید و همیشه مشکلات بر دوش خارجیان است و هرگز نمی گویید که نفوذ انسانهایی که به جای تخصص ارادت به مسولین دارند باعث ورشکستگی تمام ارکان شده .ایا ملا کمی گرانی داریم ؟می دانید یکی از نشانه های مردمی نبودن یک دولت عدم توقف تورم است ؟
  شما مردم دنیا را تهدید می کنید .انها ترس از ساختن بمب دارند .این کارها باعث شده که ارزش ما به حد یک تروریست خاور میانه ای تنزل نماید .


  پاسخ مدير:
  ديدگاه من دور از واقعياته يا ديدگاه شما که اوضاع کشور رو سراسر تيره مي بينيد و ادعا ميکنيد هيچ بخش سالمي نداريم؟!
  آيا واقعا تا کنون هيچ يک از شعارهاي انقلاب عملي نشده؟ آيا کشوري که زماني بزرگترين نوکر امريکا در منطقه بود، الان “استقلال” و عدم وابستگيش در جهان زبانزد نيست؟
  آيا “آزادي” انتقاد مطبوعات از دولت و اصلا تعداد روزنامه ها و نشريه ها، با دوران طاغوت قابل قياسه؟
  آيا وضع معيشتي مردم الان با سي سال قبل هيچ تغييري نکرده؟ اگه جوابشو نميدوني برو از پدربزرگ يا مادر بزرگت بپرس تنوع سفره ها و وفور نعمت الان بيشتره يا سي چل سال پيش؟
  باز هم ميگم، من منکر معضلات و مشکلات نيستم، و هرگز هم به توقف در وضع موجود راضي نيستم، بلکه ميگم هم نقاط منفي رو ببينيم که اصلاحشون کنيم و هم نقاط مثبت رو ببينيم که انگيزه و انرژي پيدا کنيم براي اصلاح نقاط منفي.
  گفتيد: شما مردم دنیا را تهدید می کنید.
  احتمالاً شما يا در ايران زندگي نمي کنيد يا بيننده پر و پا قرص بي بي سي و امثالهم هستيد. و گرنه کيه که ندونه ايران هيچگاه به دنبال تهديد و تجاوز به ديگر کشورها نيست و تجربه ي سي ساله ي جمهوري اسلامي اينو ثابت ميکنه که ما فقط از خودمون “دفاع” مي کنيم. ارزش ما هم در خاورميانه نه تنها تنزل پيدا نکرده بلکه به فضل الهي روز به روز بالاتر ميره. ايران زمان پهلوي که ننگ کمک به اسرائيل جاني روي پيشونيش بود کجا و جمهوري اسلامي کجا که الآن تبديل شده به نماد ياري مظلومين.

  • ناشناس:

   وجود کسی که فکر می کند باید افراد غیر مسلمان یا غیر تندرو تنبیه شوند خطر است .
   شما همتان خاص و قابل تمایز بین مردم هستید .این اسفبار است که کسی تمام عمر در توهم خود را خاص نشان دهد .
   در حرفهایتان هر گز نشانی از دفاع از حقوق مردم نیست.بسادگی وقایع را منکر می شوید .
   ایا کشوری مثل امارات ۳۰ سال پیش بیابان نبود ؟الان ببینید چگونه ابادانی و پیشرفت می کند و شما انتظار داشتید که اگر انقلاب نشده بود ما مثلا با دست لباس می شستیم ؟یا پیتزا نمی دانستیم چی بود ؟
   خجالت خوب چیزی است .از طرفی می گویید رژیم شاه امریکایی یودولی می گویید اگر او ادامه داده بود ما الان از امارات عقب تر بودیم ؟ !!!!!!!!!!!!
   شهروندان ایرانی با داشتن نفت چرا باید الان در فقر دست و پا بزنند ؟و در جواب …. پای اسراییل را به میان می اورید ؟یا می گویید ما استقلال داریم !!!!این مانند این است که شما را در محلتان تحویل نگیرند و گوشه گیر و منزوی شوید و سپس اعلام کنید سربلند و پیروز و مستقل هستید !!!
   شما تصور می کنید که مردم هالو هستند .۳۳ سال جامعه با سلیقه تندروی مذهبی اداره می شود .نتیجه ان را مردم دنیا دیده اند .دیده اند که چگونه طرفی که دولت را در دست داردگروه سیاسی مخالف را شبانه بازداشت و به حبس می فرستد .و سپس انها را به عنوان خائن محاکمه می کند .
   می بینند که چگونه با ظاهر و دکور مذهبی اقدام به اختلاس می شود.
   سعی می کنیم مثبت فکر کنیم ولی شما بگردید و یک جای سالم پیدا کنید .
   ارزش پول ملی
   ورزش
   اموزش پرورش
   ارزاق عمومی
   مسکتن
   سیاست خارجی
   فرهنگ عمومی و صداقت مردم
   اعتماد عمومی و امانت داری
   سینما
   هنر
   اب
   برق
   اینترنت
   دستگاهقضایی
   مسکن
   خود اعتقادات مذهبی مان ردم
   شرم کنید .حداقل زبان

   شما یک مورد را

   • زمرد:

    این حرفهای شما نشاندهنده این است که از “گروه سیاسی مخالف دولت” هستید، پس همانطور که ما “دیده ایم”، زودتر از اینها “شبانه بازداشت” و به “حبس” فرستاده شدید….أأأأأأ، من تا الان نمی دونستم که زندانی ها در ایران تا این حد در رفاه هستند و می تونند بغیر از حیات زندان در فضای سایبر هم قدم بزنند!

 • با سلام
  جالب بود
  لينك شديد
  با تشكر
  به اميد ظهور….

 • مسعود:

  احسنت
  من هم منکر وچود فقر در کشور نیستم چون این امر از بدو تاریخ تا امروز تقریبا در تمام ملتها بوده است ولی برای من هم جالب است که روز بروز نق زدنهای برخیها درباره اینکه ملت ایران از گرسنگی دارند می میرند به گوش می رسد و همزمان مدل ماشینها در خیابانها روز به روز بالاتر می رود و دکوراسیونهای آنچنانی در بسیاری از منازل رونمایی می شود و قص علی هذا

  • بهرام:

   مردم یکبار به دنیا می ایند و لذا اگر زندگی انها در حالت استرس ناشی از گرفتاریهای اقتصادی بگذرد دهان باز می کنند و به کسانی که باعث فقر هستند اعتراض می کنند .در سال ۵۷ مردم ایران بر علیه شاه تظاهرات کردند و کسی نگفت که نق می زنند و لی امروز در حالیکه زندگی انها در اثر فسادمسولین به جایی کشیدهشده که سختی بسیاری تحمل می کنند نباید دم بزنند و بر علیه جریان مقدسی که باعث فقر شده شکایتی بکنند !!!


   پاسخ مدير:
   دوست عزيز، اولاً علت اعتراض هاي مردم عليه نظام شاهنشاهي، فقط “مشکلات اقتصادي” نبود بلکه خفقان، وابستگي شديد به استکبار، انواع فسادهاي اخلاقي و اجتماعي، شکنجه و ده ها معضل ديگه باعث شده بود تا مردم به خيابون ها بريزند.
   ثانياً فراموش نکن علت اصلي مشکلات اقتصادي امروز جامعه ي ما، فساد بعضي از مسئولين نيست، بلکه علت اصلي، “تحريم” هاي شديد اقتصادي هستند که زورگويان عالم بر مردم ما تحميل مي کنند.
   اما غافلند از اينکه به لطف خدا روز به روز فشار اين تحريم ها بر دوش مردم ايران کمتر ميشه. ما سالهاي جنگ به مراتب سختي هامون بيشتر بود: از صف هاي طويل براي خريد گوشت و برنج و روغن بگير تا تورم بالاي ۴۹ درصد!

نظر شما:

شما هم موبایل خود را کنکاش کنید! اگر اس ام اس زیبا و آموزنده اي داريد، در اینجا بنویسید تا از طریق این وبگاه، در جامعه منتشر شود.

Comments RSS پيگيري ديدگاه هاي اين سايت با فيدخوان

کانال تلگرام ما …

روی تصویر بالا کلیک کنید تا بروزترین پیامک ها و اشعار کوتاه مذهبی و مناسبتی و جوک های بهداشتی و با مزه و پوسترهای زیبای مذهبی و … را در برنامه تلگرام خود دریافت کنید.
موضوعات سايت
تبلیغات
حمایت می کنیم
بچه های قلم سایت گرافیکی دوئل
کاریکاتورهای زیبای تلخندک کلیپ موبایل انصار
عصر انتظار بانک صوت و فیلم مذهبی